Komplexní péče o vaši nemovitost

Realitní kancelář L&L s r. o. působí na realitním trhu již od roku 1993. Zajišťujeme správu domů všech forem vlastnictví a velikostí. Našimi klienty jsou společenství vlastníků jednotek, obce, společnosti i jednotliví vlastníci. Naše služby poskytujeme v Podbořanech a okolí.

Provádíme veškerý servis spojený se správou či provozem a údržbou budov, domů, bytů, nebytových prostor a přilehlého okolí. Naším cílem je zajistit Vám spokojené bydlení a starosti o chod vaší nemovitosti přenecháte nám.

Zajisťujeme také mnoho dalších služeb, např. zastupování při jednání s dodavateli, optimalizaci provozu, organizování a účast na shromážděních vlastníků. Sledujeme legislativu, včas reagujeme na změny a šetříme tak Váš čas.

Snažíme se mimo běžných služeb spojených se správou nemovitostí nabízet klientům vždy něco navíc. Zaměřili jsme na optimalizaci cen služeb, abychom šetřili vaše peníze.

Zajišťujeme komplexní řešení při převodu bytů do osobního vlastnictví. Tato služba je určena například pro vlastníky bytů v novostavbách nebo pro bytová družstva, která chtějí převádět byty členům družstva do osobního vlastnictví.

Provádíme inženýrskou činnost při realizaci stavebních rekonstrukcí, oprav, a v rámci nové výstavby.

Vedení podvojného účetnictví/daňové evidence pro všechny typy organizací.

Od roku 2000 jsme rozšířili naše služby také na správu a provozování nízkotlakých kotelen, výrobu a dodávku tepla a teplé užitkové vody včetně veškeré administrativy s tím spojené.

V neposlední řadě nabízíme své služby při sepisování kupních, darovacích, nájemních smluv a smluv o smlouvách budoucích i osobám, kterým obchod samotný nezprostředkováváme.